Сторінки

20.05.18

Канікули - час для розваг!!!


Бульбашкові секрети))) Малюємо мильними бульбашками!!!

Картинки по запросу мильні бульбашкиЧому бульбашки піднімаються догори?
Ти надуваєш бульбашку теплим повітрям із легенів. А воно легше за те повітря, що навколо. Як і повітряна куля, булька злітає догори. А коли повітря всередині бульбашки охолоне, вона почне спускатися додолу.
Чому бульки переливаються різними кольорами?
Стінка мильної кульки складається із двох тонесеньких шарів мила і води між ними. Проходить сонячний промінь крізь мильну плівку – і розкладається на сім кольорів веселки, від червоного до фіолетового. Так на бульбашці з’являється маленька райдуга.
Чому не можна видути бульку у формі пірамідки чи кубика?
Спробуй перед дзеркалом надути щічки так, щоб вони стали схожими на пірамідку. Якщо не шахрувати і не допомагати язиком – нічого не вийде. А все тому, що тиск повітря завжди передається однаково в усіх напрямах. От і роздуваються щічки в кожній точці однаково – виходить куля. І з мильними бульбашками те саме. Тільки за стінки вже править не Твоя щічка, а мильний розчин.
Як зробити мильні бульбашки вдома?
Секретна формула мильного розчину.
  • ·         Склянка кип’яченої охолодженої води.
  • ·         Півсклянки засобу для миття посуду.
  • ·         Півложки цукру.
  • ·         1 ложка гліцерину.
Бльбашки можна видувати за допомогою коктейльної соломинки або кільця з дроту. А ще ними можна не тільки бавитися, а й малювати! Дізнайся, як!
Сьогодні я покажу Тобі, як зробити незвичайний малюнок на папері з допомогою мильної води та акварельних фарб. Такий папір можна використати для обгортання подарунків, як фон для листа чи вітальної листівки, для скрапбукінгу та інших видів творчості.
Картинки по запросу мильні бульбашки малюнокПочинаємо!
1. У мильний розчин (вода, мило, шампунь) додай акварельної фарби або харчового барвника. Колір обирай на власний розсуд.
2. Візьми соломинку і дунь через неї в мильну воду, створюючи якнайбільше бульбашок.
Картинки по запросу мильні бульбашки малюнок3. А тепер — увага! Візьми акварельний папір та легенько приклади його зверху до бульбашок. Дай просохнути.
Щоб зробити папір ще яскравішим, прикладай його до бульбашок на воді різних кольорів.